Emine Ün

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve emine ün haberi.
Oyuncu Emre Kınay’dan 9 ay önce boşanan Emine Ün’ün evli işadamı Tolga Karakaş ile ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düştü. Kınay ile Karakaş çiftinin arkadaş olması ise dikkat çeken önemli bir ayrıntıydı. Emre Kınay’ın Karakaş ailesi ile arkadaşlığı eşi Emine Ün ile birlikte 2 yıl önce gittiği Antalya Adrasan Koyu’ndaki tatil sonrası başlamıştı. Öyle ki Tolga Karakaş’ın eşi İlkim Karakaş’ın 7’nci evlilik yıldönümlerinde Emine Ün ve Emre Kınay’la beraber kutlamış, o gece mutluluk pozları bile vermişlerdi. Bu fotoğrafın basında yer almasının ardından gözler Emine Ün ve Emre Kınay’a çevrildi. Emine Ün yaşadığı ilişkiye üstü kapalı da olsa sahip çıktı ancak beraberliğinin boşandıktan sonra başladığını belirtti. İşte Ün’ün ilişkisine dair Vatan gazetesine söyledikleri….

– Tolga Bey ile arkadaştık ve arkadaşlığımız ben boşandıktan sonra da devam etti. İkimizde ayrı şehirlerde yaşadığımız için sık sık görüşmüyorduk. Aynı şehirde olsaydık sık sık gider gelir bir şeyler paylaşırdık ancak ayrı şehirlerde böyle bir şeyin imkanı yok. Tolga Bey ile de son 4 aydır doğru düzgün görüşüyoruz.

– Tolga Bey’in karısını da tanıyorum hatta boşandıktan sonra da bir süre görüştüm ama artık o kadar eskisi gibi samimi değilim. Hayatta her şey olabilir, kim ne yaşayacağını asla bilemez. Tolga Bey ile de aramızda henüz adı konulmuş bir ilişki yok. Uzun süredir karısından ayrı yaşıyor ve boşanma davası devam ediyor.

– O fotoğraf (Olayın kahramanlarının aynı karede olduğu fotoğraf) 1 yıl önce çekildi ve bu fotoğrafa bakarak kimse yaşadıklarıma bir anlam yükleyemez. Fotoğrafa baktığınızda herkes eşiyle mutlu görünüyor diye hepimiz mutlu muyuz, belki ertesi gün kavga ediyoruz. Bunu kim bilebilir. Emre ile de 6 senelik evliliğimizde her gün mutlu değildik ki. Herkes röportajlardaki fotoğraflara bakarak yorum yaptı, ‘çok mutlu çift’ dedi. Örneğin, bir gün önce kavga ettik diye ertesi gün olan röportajı mı iptal edebilirsin. Dün belki çok kötüydük diyemezsin ve çektirdiğin fotoğraflara bakarak insanlar seni hep mutlu sanar. İlla ki böyle şeyler denk geldiğinde rol yaptığım zamanlar oluyor.

– Ben Emre’ye aşık olarak evlendim, çocuk yaptım. Ama öyle şeyler yaşadım ki ayrıldık. Yoksa durup dururken niye çocuğumun babasından ayrılayım. Bu kadar kolay değil. Kimse başka birisi için bir dakikada yuvasını yıkamaz. Bir kadının mutlu bir yuvası varsa, kocasından soğumadıysa onu seviyorsa ve bir takım şeyler bitmemişse gözü hiç kimseyi görmez. Karşı taraf ne kadar kur yaparsa yapsın gözü görmez. Ne zaman evliliğinde bir takım şeyler biter o zaman görürsün. Öyle bir noktada da ben evliliğimi bitiririm ki bunu yaptım.

– Bana “Emine eşini aldattı, evliliğine de devam ediyor” diyemezler. Emre’ye sorsunlar “Emine’nin beni aldattığına inanıyorum” diyecek mi? Tolga ya da ben evliyken bu ilişkinin başladığını düşünen ya da iddia eden herkes için de tazminat davası açmayı düşünüyorum.

EMRE KINAY: O ARKADAŞIM OLAMAZ

Konuyla ilgili Emre Kınay da, şunları söyledi: “Kızımın utanacağı şeyi annesi için yazmayın lütfen. Emine’nin beni aldattığına inanmıyorum. Ayrıca o bey (Tolga Karakaş) arkadaşım değil. Aynı karede olmamız bizi arkadaş yapmaz. Şimdiye kadar hatalar yapmış olabilirim ama arkadaş seçimi konusunda hata yaptığımı düşünmüyorum.”
Kaynak:nethabercilik

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: