Revizyon

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi
Cumhuriyet Meydanı’nda feryadını duyurmak isteyen Ergül Kuçlu isimli vatandaş, Kars’ta çocuk cerrahı ve pedagog olmadığını öne sürerek özellikle siyasileri göreve çağırdı. “Anneler, bebek dostu denilen,ancak anne ve bebek düşmanı olan Kars Doğumevi’nde doğum yapmak istemiyor” diyen Ergül Kuçlu; “Bebeklerimiz burada hayata 3-0 yenik başlıyor.

Bizim çocuklarımızın bir cerrahı yok, vardı ama 4 ay önce gönderildi. Bir pedagog yok, Sayın Başbakanım size sesleniyorum, lütfen sesimi duyun. Senin milletvekillerin, Sağlık Bakanı, Milli Eğitim Bakanın ile bürokratların çocuklarımızı ihmal etmektedir. Çocuğunu ihmal eden zihniyetten daha tehlikeli bir terörizm olamaz. Asıl terör bizim çocuklarımızın sağlığını eğitimi hiçe sayan zihniyetlerdir” dedi.

Kuçlu, mahalle aralarında madde bağımlısı olan çocuklarının sayısının arttığını ve bunların Kars için büyük tehlike olduğunu da söyledi. Yarın bu çocukların şehre ineceğini dile getiren Kuçlu en kısa sürede önlem alınması gerektiğini vurguladı.

Cumhuriyet Meydanı’nda basın açıklaması yaparak sesini duyurmak isteyen Kuçlu, “Bugün burada yalnızım, ancak yarın binlerce kişiyle geleceğiz. Yetkilileri duyarlı olamaya ve sorunlarımızı çözmeye davet ediyorum” dedi.

Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan basın açıklamasında polisin çevrede önlem almadığı dikkat çekti.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: