revizyon

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ile Alp Düğün Salonu’nda düzenlenen kongrede ilçe başkanı Avukat Mahmut Ceylan, karşısında muhasebeci Ensar Aytekin ile yarıştı. Teklif üzerine kongrede divan kurulu başkanlığına CHP il başkanı İrfan Barış, başkan yardımcılığına Yurt Yıldırım, yazmanlığa ise Zerrin Akgün oy birliği ile seçildi.

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ile Kongreye, CHP Balıkesir milletvekili Ergün Aydoğan, Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova, diğer ilçe, belde belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, partililer, diğer CHP ilçe ve belde başkanları, Zeytinli belediye eski başkanı Şadan Aytaç, Altınoluk belediye eski başkanı İsmail Aynur katıldı. Kongrede Uğur Mumcu açılan köşede ziyarete açıldı. İl Başkanı İrfan Barış, 19. son ilçe kongresi ile il geneli ilçe kongrelerini tamamladıklarını, buradan da diğer kongrelerde olduğu gibi kardeşlik, dostluk, birlik ve beraberlik çıkacağını belirtti.

Yoğun ilginin olduğu kongrede 266 üyeden 255 kişi oy kullandı. 147 oy alan Mahmut Ceylan yeniden başkanlığa seçilirken, Ensar Aytekin’e 108 oy çıktı.

Seçimler sonucunda Mahmut Ceylan başkanlığındaki yönetim kurulu, Necmi Dönmez, Nabi Gündüz, Cemil Özdemir, Hülya Özyar, Ali Murat Temel, Işıl Tesch,Hüseyin Ünal, İbrahim Yakın, Umut Remzi Yaşar ve Fatma Zehra Yetkin’den oluştu.

Ceylan teşekkür konuşmasında, ”Seçimler artık geride kaldı. Kazananda kaybedende hep birlikte bundan sonra CHP’yi Edremitte birinci parti yapmak için çalışacağız” dedi. Kongrede ayrıca 78 il delegesi de seçildi.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: