Damper haberi

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ile Beylikdüzü E-5 karayolunda yüksek damperli kamyonun sürücüsü tarafından açık unutulan damperinin üst geçide çarparak, çökmesine neden olduğu kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye
Beylikdüzü E-5 karayolu üzerinde bulunan üst geçide önceki gün Büyükçekmece istikametinden gelen Muammer Bayrak yönetimindeki 34 DN 1234 yüksek damperli kamyonun açık unutulan dorsesi çarpmıştı. Kamyonun çarpmasıyla birlikte üst geçidin ortası çökerken, olayda enkazla birlikte yola düşen bir vatandaş yaralanmıştı. Kazanın ardından sürücü gözaltına alınırken, yolun Topkapı istikameti uzun süre trafiğe kapalı kalmıştı.

Kaza anının güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendiği belirlendi. Görüntüler, sürücü Muammer Bayrak’ın damperi açık olan kamyonuyla hızla ilerlediği ve üst geçide çarparak durabildiği görülüyor. Üst geçitten geçmekte olan vatandaşın enkazla birlikte yere düştüğü ve kaza sonrası yaşanan anlar da güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: