Dos Santos İstanbul’da

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ile Dos Santos İstanbul’da ortalık yıkılıyor haberi.
Galatasaray’ın Tottenham’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Meksikalı Giovani Dos Santos, İstanbul’a geldi.

İngiltere’nin Tottenham Kulübü’nden sezon sonuna dek kiralanan Meksikalı futbolcu, Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel ile birlikte İstanbul’a gelirken, Atatürk Havalimanı’nda yaklaşık bin taraftar tarafından coşkuyla karşıladı. Kapıdan ilk göründüğü anda taraftarların üzerine hücum ettiği Dos Santos’u, emniyet görevlileri geri çekti. Gelen yolcu bölümünde bir süre bekletilen oyuncu, daha sonra kalabalığın arasında güçlükle geçirilerek otomobile bindirildi ve kalacağı otele götürüldü.

Bu arada, Meksikalı futbolcuyu görebilmek için reklam panosunun üzerine çıkan bir taraftar, pano devrilince büyük tehlike atlattı.

Yaklaşık 2 saat rötarla İstanbul’a gelen Dos Santos’u bekleyen taraftarlar, oyuncunun ardından perondan çıkan yönetici Haldun Üstünel’e de büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarların, ”En büyük transfer Haldun Üstünel” şeklindeki tezahüratları ve pankartları dikkati çekti.

Taraftarlar ayrıca, üst üste 3 transfer gerçekleştiren yöneticiye, esprili şekilde ”Yeter Haldun Üstünel, yeter” şeklinde tezahüraratta bulundu.

Cuma günü sabah sağlık kontrolünden geçirilecek Dos Santos’un, daha sonra resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: