Galatasaray Haberleri

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ile 165 milyon dolarlık sponsor .
Galatasaray’ın, Adnan Polat yönetiminde iki yıldır ciddi işler yaptığını ifade eden Başkan Yardımcısı Ali Haşhaş, bunlardan en önemli üç tanesinin GS BONUS, GS MOBILE ve GS TV olduğunu kaydetti.

Haşhaş, bu gelirlerin gelecek yıllarda kendisini göstereceğini vurgulayarak, şöyle devam etti: “15-20 milyon dolarlık bir hedefimiz var. İlerleyen yıllarda 50 milyon dolara kadar çıkacak bir hedef bu. Galatasaray bu sene yeni stadını bitiriyor. Stadın bitmesiyle birlikte yılda 65 milyon dolar gelir elde edilecek. Ayrıca bu sene güzel bir yayın ihalesi oldu. Galatasaray şampiyon olacak ve bu yayın ihalesinden en az 45 milyon dolar para alacak. Galatasaray önümüzdeki yıl yıllık 150 milyon dolar gelir sağlayacak bir kulüp haline gelecek. Global krize rağmen bu seneyi rahat atlattık ve çok güzel transferler yaptık. Bunlar Adnan Polat, Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ’ın başarılarıdır. Dünya yıldızlarını getirdik. Hedefimiz şampiyon olmak ve Avrupa Ligi’ni almak.”

“165 MİLYON DOLARLIK SPONSORLUK ANLAŞMASINA İMZA ATTIK”

“Bu sene 165 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşmasına imza attık. Önümüzdeki yıllarda bu miktar artacak” diyen Ali Haşhaş, “Galatasaray’ın dünya kulübü olacağını söyleyebiliriz. Galatasaray, Adnan Polat yönetiminde iyi yolda. Taraftarlarımız bize inansın. Bunların semeresini gelecek yıllarda göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Ali Haşhaş, transfer için hep beraber çalıştıklarını kaydederek, şöyle konuştu: “Bu bir takım işi. Haldun Üstünel transfer yapacak, Murat Yalçındağ çaba gösterecek, başkanımız Adnan Polat talimat verecek, biz de parayı temin edeceğiz. Bu şekilde organize olduk. Çok şükür bir problemimiz yok. Tüm transferlerimizin parasını hazırladık ve hemen hemen ödedik diyebiliriz. Zaten çok mantıklı transferler yaptık. Pahalı futbolcuları kiralayarak çok ucuza mal ettik. O yüzden bir problemimiz yok. Futbolcularımızın da paralarını ödüyoruz. Amatör şubelerin hemen hemen bütün paralarını zamanında ödüyoruz. Galatasaray iyi yolda. Taraftarımız mutlu olsun. Galatasaray’ın geleceği emin ellerde.”

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: