Yeşil Sahada ‘Sedye’ Rezaleti

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Yeşil Sahada ‘Sedye’ Rezaleti.
Zonguldak’ın Devrek ilçesi Şehir stadından oynanan Devrek Belediyespor -Ereğli Karadenizspor maçının 30.dakikasında Ereğli Karadenizspor’un kalecisi Ayhan Alkan, bir pozisyonda rakip takım oyuncusunun Devrek Belediyespor’lu Erkan’ın ayak darbesine maruz kaldı. Önce yüzüstü sahaya kapanan 30 yaşındaki kaleci Ayhan Alkan, daha sonra sırtüstü dönerek, kıvranmaya başladı. Sahada görevli sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapılan kaleciyi hastaneye götürmek için görevli ambulans saha kenarına geldi.

Ambulansın sedyesi bulunmaması kaleci Ayhan, futbolcu ve saha görevlilerin yardımıyla karga tulumba saha kenarına alındı. Bir süre daha acı içerisinde kıvranan kaleci, yine karga tulumba görüntülerle ambulansa bindirildi. Ayhan Alkan, Devrek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayak bileği 2 yerinden kırıldığı tespit edilen kaleci Ayhan’ın ayağına sarılan bandajın ardından ameliyat edilmek üzere Ereğli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Maçın hakemi Serkan Can tarafından, müsabaka 8 dakika durduruldu. Oyuncunun saha hastaneye gönderilmesinin ardından devam eden maçı, yedek kalecisi ile tamamlayan Ereğli Karadenizspor, 3-0 kaybetti.

Ara transfer döneminde Ereğli Eleşlerspor’dan alınan Kaleci Ayhan’ın, 2. resmi müsabakada ayağı kırılması sonucu en az 3 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Öte yandan Fransa Ligue 1’de 2009 yılının Kasım ayında topu taca atmak isterken, çime takılması sonucu düşerek ayağı kırılan Paris Saint Germain’in tecrübeli kalecisi Gregory Coupet’in (36) görüntüleri de uzun süre hafızalardan silinmemişti.

İNCELEME BAŞLATILDI

Devrek Sağlık Grup Başkanlığı tarafından hafta sonunda oynanan Devrek Belediyesopor-Ereğli Karadenizspor maçında ayağı kırılan futbolcunun karga tulumba ambulansa bindirilmesi olayı ile ilgili inceleme başlatıldı.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: