Sigara İçme Yüzünden Arbede

Sigara İçme Yüzünden ArbedeCumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün belirlediği AİBÜ’nün 5’inci Rektörü olan revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Hayri Coşkun, görevi revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Atilla Kılıç’tan devraldı. AİBÜ Rektörlüğü’nde gerçekleşen devir teslim törenine 2006 yılından 2010 yılına kadar rektörlük görevini sürdüren revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Atilla Kılıç, yeni rektör revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Hayri Coşkun ve akademisyenler katıldı. Törende revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Atilla Kılıç, revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Hayri Coşkun’a rektörlük cübbesini giydirirken, yeni dönemin Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu ve tüm ülke için hayırlı olmasını diledi.

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Atilla Kılıç, görevi sırasında üniversiteye her zaman destek olan tüm kurum ve kuruluşların yanı sıra Bolu halkına teşekkür ederek, “Görevi devraldığım 17 Şubat 2006 tarihinden bu zamana kadar geçen 4 yıl boyunca ben ve tüm çalışma arkadaşlarım büyük bir özveri ve gayretle üniversitemizi çok daha ileriye götürmek için çalıştık.

Çaba gösterdik. Bu süreç boyunca devlet, millet ekseninde dürüst ve samimi bir yönetim anlayışı sergiledik. Hümanizm ve yenilikçilik yönetim anlayışımızın bir parçası oldu. Bu anlayışın yeni dönemde de devam edeceğini ümit ediyorum.

Diğer taraftan yıllar boyunca çözülemeyen sorunlar bu dönemde çözüldü ve birçok ilk yine bu dönemde gerçekleştirildi. Tüm bunları yaparken İzzet Baysal’ın manevi gücünü hep yanımızda hissettik. Şimdi, yeni bir dönem başlıyor. Üniversitemize Rektör olarak atanan sayın revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Hayri Coşkun’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Bu arada, üniversitemize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Bolu Valimize, Bolu Belediye Başkanımıza, Bolu Milletvekillerimize, İzzet Baysal Vakfına, Vakıf Başkanına, Vakıf Mütevelli Heyetine, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine, yerel basınımıza, tüm akademik ve idari personelimize teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Rektör revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Hayri Coşkun da, Kılıç’ın üniversiteye çok önemli hizmetleri ve katkıları olduğunu belirtti. Coşkun, “1992’den bu yana üniversitemizde görev yapan tüm rektörlerimize öncelikle teşekkür ediyorum. Atilla Hocamız bu üniversiteye çok önemli katkılar ve hizmetler yapmıştır. Yapılan bu hizmetleri daha ileriye götürmek üniversitemizi daha yükseklere taşımak için çalışacağız. Bu çalışmaları yaparken İzzet Baysal Vakfı ile bu güne kadar olan işbirliği bundan sonra da devam edecektir.

Üniversitelerin 3 temel öğesi vardır. Eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve toplumsal hizmetler. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ni bu 3 temel öğe üzerinde geleceğe hazırlamak için çaba sarf edeceğiz. Üniversitemizin ulusal ve uluslararası seviyede tanıtılması için, finansal kaynaklarımızın arttırılması için büyük gayretlerimiz olacaktır. İdari personelimizin gelişimine, akademik personelimizin niteliklerinin korunmasına ve yükseltilmesine, tüm personelimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik büyük çalışmalar gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından AİBÜ eski Rektörü revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Atilla Kılıç içerde bulunanlarla ve basın mensuplarıyla vedalaştı. Rektör revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Dr. Hayri Coşkun, Kılıç’ı merdivenlere kadar uğurladıktan sonra senato odasında kendisini bekleyen akademik ve idari personelin tebriklerini kabul etti.

Reklamlar

One Comment

  1. çiçek
    Posted Şubat 10, 2010 at 10:22 am | Permalink

    sıkıntı var


Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: