revizyon ve karbonhidratlar

Herkes revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yiyor. Size hoş çok çevresinde elde edemezsiniz. Hepimiz sonra enerji için revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat gerekir. Ama soru hala geçerli: kaç filinta bir günde yemek gerekir? Oradan sakıncaları var çok az veya çok fazla revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek? Ne filinta yeme ya da revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemekten çekimser ve yan etkileri nelerdir? Iyi bir kez daha, protein olduğu gibi, bir günlük olarak ne bağlıdır. Ayrıca, revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat alımından soru etrafında daha odaklı olmalıdır: Ne zaman gün boyunca revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemeliyiz?

Ile ne kadar bir gün yemek ve yağ ne kadar protein bir gün içinde yemek gibi, hepsi birkaç faktöre bağlıdır:

* Iş
* Insülin direnci
* Etkinlik düzeyinde
* Hedef vücut ağırlığı
* Egzersiz Gol
* Yaşam tarzı

Amerikalılar için en son Diyet Yönergeleri gibi Bölümü Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı tarafından belirtildiği gibi, sizin günlük kalori yaklaşık% 50 revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat gelen öneririz. Böylece, bir kişinin revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yaklaşık yaklaşık 300 gram olarak almanız gerekir günde yaklaşık 2.500 kalori yiyor. Bu sayı tamamen ortalama Amerikalı için kötü değildir, ama dikkate bu revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat kaynakları almak zorunda.

Bu filinta her pahasına engellemek için türü vardır:

* Şekerli yiyecek ve hamur işleri
* Şeker-soft içecekler veya meyve suyu şekerli
* Şeker
* Tanımlama
* Düzenli kızartılmış yağlı cips
* Işlenmiş, ambalajlı çerez
* Yüksek şeker çocuklar tahıl
Beyaz ekmek ve makarna gibi işlenmiş * beyaz un ürünleri

Bu besinler hemen hemen hiç besin değeri sunuyor ve bunlar çok çok fazla kalori içerir. Bazı gıdalar da içeren doymuş ve trans-yağ sizin kalp, kötü ve şekerli yiyecek türü gibi Maladies için II diyabet ve kardiyovasküler hastalık neden olabilir. Özellikle zaten insülin dayanıklıdır gibi sadece seni, dilsiz yavaş, yorgun ve aç yaparak gününüzü mahvetmesine olacaksa, bu kötü filinta kaçınmalısınız.

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yerine bu tür seçin:

* Taze meyve
* Sebzeler
* Kepekli ve bütün tahıl ürünleri
* Fasulye, nohut ve diğer baklagiller

When I Need More filinta musunuz?

Yüksek yoğunluklu veya uzun süreli dayanıklılık ile egzersiz, egzersiz öncesi yüksek revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat alımı faydalanabilir insanlar. Bu bir maraton, ya da orta derecede yüksek revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek öncesi ağırlık veya dövüş sanatları eğitimi kaldırma öncesi yüksek revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek tüketilmesi mümkün olabilir. Eğer fiziksel olarak boşaltılmasına olay için hazırlanıyor fakat tek oturuşta çok fazla revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat tüketmek iyi bir fikir, ama 50 gram değil söz konusu değildir.

Egzersiz sırasında ve sonra da revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat tüketmek için önemli bir zaman. Aslında bu o şekerli revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat tüketilmesi önerilir sadece zamanı. Ben Gatorade bir egzersiz ve benim sonrası yudum eğilimindedir-iş içecek dekstroz şeklinde filinta yaklaşık 40 gram içerir. Eğer seçmek için izin, benim post Biotest Dalgalanma seçsin-choice egzersiz içki. Bu özel kaybetti glikojen depolar doldurmak ve zorlu bir çalışmadan sonra protein sentezi yeniden formüle edilmiş bir üründür.

When I Need Az revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat mı?

Gerek yok geceleri revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek etmektir. Hiç. Bazı millet tüketen bir maraton gibi bir olay öncesi yüksek revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek gece inanıyorum, ama sadece görmüyorum. Eğer olay geç sabah erken veya öğleden sonra ise ben sabah bu yemek yemek söyleyebilirim. Yüksek revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek için en iyi zaman sabah, zaman vücudunuz gün boyunca enerji alımını glikojen hazır bulunmaktadır. Öğle yemeği, makul carb yemek gibi öğleden sonra ortasında ‘bu bonk’ hissi almak istemiyorsanız olmalıdır. Ayrıca, eğer gün boyunca egzersiz daha sonra orada gerçekten ihtiyaç gün herhangi bir noktasından çok filinta aşağı bastırmak için bir planı yoktur düşünün.

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat ve yağ kaybı

Eğer bir yağ kaybı diyet vardır o zaman kesinlikle gerek herhangi bir gün içinde revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat fazla 100 gram yemek etmektir. Ben mutlaka, ama Atkins desteği yoksa bu diyet için geçerli noktalarıdır. Ne zaman bir hardcore faz kesme ortasında, mümkün belirli bir zaman dilimi olarak yalın, sadece kahvaltı için düşük glisemik indeksi 20-30 gram revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat tüketmek olacaktır almak için çalışıyorum.

Öğle yemeği için en çok filinta önlemek için, gerekirse bütün tahıl ekmeği veya salata yürüttüğünü çalışacağız. My öncesi egzersiz içki genellikle 1 / 2 egzersiz sırasında Gatorade bir Biotest Dalgalanma olarak servis, ben yudum, sonra 1 Biotest Dalgalanma bir çalışmadan sonra hizmet ile bitirmek. Non-egzersiz gün, ben bütün bunlar atlamak ve, veya et meze yerine peynir bir protein bar seçin.

Akşam yemeği her zaman carb diyet sırasında düşük. Çorba, et ve sebze, salata ve düşük carb yemekleri için tüm uygun seçeneklerdir. Uygun meze et, peynir, protein barları veya sallıyor, sebzeler ve diğer süper düşük carb yemeklerdir. Bir diyet aşamasının ortasında Tipik olarak, ben olmayan bir iş günü revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat 75 gram civarında, bir iş gününde filinta belki 120-140 gram yemek.

Sonuç olarak, eğer orta derecede aktif olan yani, filinta sizin günlük kalori belki% 30 türetmek gerekir öneririz. Tabii, bence uzman devlet kurumları farklı, ama çünkü düşük revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat diyetleri çalışma gördük ki sadece. Ayrıca Amerikalılar obez büyür ve acı revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat indüklenen hastalıkların uzun bir listeden gördük.

2500 kalori diyet bir £ 200 adam muhtemelen belki bir gün içinde 180 gram revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek istiyorsunuz, tüm işlenmemiş tüm gıda kaynaklarından. 1500 kalori diyet A £ 140 kadın, sadece bir günde 100 gram revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat yemek olabilir.

Sıkı bir diyet biri 50 gram kendilerini sınırı olabilir bir gün ne olursa olsun cinsiyet veya ağırlık revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat. Sadece böylece sağlıklı kalmak için bu iğrenç şekerli işlenmiş revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve karbonhidrat kaçınmak için, enerji çöker ve yetişkin başlangıçlı tip II diyabet kaçınarak hatırlıyorum.

I LOVE YOU GOOGLE

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: