revizyon ile organize kas yapmak

Hip bir top-ve-eklem, büyük revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kas çevrili. Top, femur (uyluk kemiği) ve yuvarlak kafa, derin asetabulum, derin bir soket veya kavite pelvisteki ayarlanmıştır. Ortak çok stabildir. Çoğunluğu uzun vadeli kalça problemleri yaşlanma ile, hastalık artrit (gibi) ilişkili ve kırıklar. Ama kalça ve uyluk ağrı da revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kas, tendon veya bursas, genellikle bir düşüş, bir darbe veya aşırı gelen zarar neden olabilir.

Sporcular Hip ağrısı geniş bir ayırıcı tanı gerektirir. Gençler ve genç yetişkinler çeşitli apophyseal ve Epifiz yaralanmaları bu kıkırdak büyüme plakaları ossifirevizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kasyonu eksikliği nedeniyle özellikle risk altındadır. Çünkü onların büyüme levhaları kapatan eski sporcu daha bu gibi yerlerde tendinit ile günümüze kadar muhtemeldir. Kalça bölgesindeki birçok bursae iltihap daha yatkındır. Trokanterik Bursa, en yaygın ve yaralı lezyon kolaylıkla alan palpasyon tanımlanır.

Quadricep, ve Iliotibial bant yaralanmaları oldukça ağrılı olabilir hamstring. Ancak, revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kas çeker stablize yardımcı olmak için çeşitli yolları vardır. Sıkıştırma yırtılmış revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kas lifleri istikrar sağlanmasına yardımcı olabilir ve yürüme yeteneğini veya daha fazla yaralanmaya karşı koruma geliştirmek parantez. Buz paketleri ve soğuk ağrı ve inflamasyonu azaltmaya yardımcı ve saran ağrı kesici jel ağrılı semptomların geçici rahatlama sağlayabilir. Birçok sporcu kan akışını teşvik etmek ve ağrı azaltmak manyetik ürünler kullanın.

Bir hip en büyük nedenleri ve sırt ağrısı psoas revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kas olduğunu. Bu sorunları bunlarla, siyatik ağrısı sırt alt sınırlı değildir, disk sorunları, diz ağrısı, pelvik eğme, sindirim sorunları, kısırlık ve adet ağrısı. Ayrıca skolyoz deneyim olabilir, bacaklarınızı, kifoz, sakroiliak ağrı ve vurguludur lomber lordosis uzunluğu bir fark.

Bursit hip genellikle kalça soketi ve neden hassasiyet, ağrı oluşuyor ve hip dış tarafında olduğu bazı büyük kalça revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kaslarının eklemek şişme. Bursit kalça ağrılarına neden olabilir ki kalça ve aşağı kadar yayılır diz gibi. Bursit hip faaliyetleri hız, aerobik dans, yürüme ya da kalça bir bebek taşıma gibi neden olabilir. Ayrıca koşullar böyle bir bacağı diğerinden daha kısa sahip olarak pelvisin normal eğim, değiştirebilir neden olabilir.

Olarak ağrı geliştirir, yavaş yavaş egzersiz başlar. It ve uygun egzersizleri öğrenmek için çalışmak için iyi bir fizyoterapist ile nasıl etkinliği ilerletmek için. Yüzme iyi bir seçenek çünkü revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kaslar uzanır ve kalça eklemi ıkınma olmadan iyi revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kas sesi oluşturur olabilir. Ancak, yüzme kemik kitle oluşturmak değildir. Bu belirlemenize yardımcı olabilir Ne zaman hazır (fiziksel bir terapist), yavaş ve dikkatli bir şekilde yürüme veya ağırlık direnci karşı başka bir etkinliği devam ettirin.

Bir kalça kırığı önemli ölçüde yaşam kalitesini değiştirebilirsiniz. Bu etkinlik onların eski seviyesine bir kalça kırığı ile dönmek ve daha az 50%. Ek olarak, bir kalça kırığı iyileşme, çeşitli komplirevizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kasyonlar yaşamı tehdit edici olabilir. Bu pnömoni ve çıkarmak ve akciğerlerde pıhtı neden seyahat bacak, kan pıhtısı içerir. Hem hareketsizlik bir kalça kırığı ve kalça ameliyatı sonrasında çıkacak.

Siz çoğunlukla spor hokey, tenis gibi, meydana gelen ve basketbol gidiyoruz bir revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kasık çekme yönünde hızlı bir değişim neden olabilir. Bir çekme revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kasık ağrısı, hassasiyet içinde, neden olabilir ve sertliği revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kasık derin, faaliyet zorlaştırır.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: