Rosacea nedir

Rosacea ve revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi özellikle orta yüz etkileyen kronik bir deri iltihabıdır. Bu konuda fourteen million Amerikan yetişkinlerde, onlardan bir üstünlük kuzey Avrupa kökenli olmak oluşur (bu nedenle, kullanıcı adı: “Celt’s Curse”). It), özellikle orta yüzü (burun, yanaklar, alın ve çene ve göz kapaklarını bazı durumlarda oluşur bir döküntü neden olur. Çünkü kronik bir durum, şimdiye kadar bir neden ile ilgili tedavi edilmedi, ama orada, bütün pratik amaçlar için, “bu kaybolur noktaya kontrol birçok mükemmel yolu vardır”. Bu kulaklar ve üst göğüs oluşabilir, ama bu oldukça nadirdir.

Rosacea otuz kadar fifty yaş grubunda ortaya olma eğilimindedir. Döküntü ve merkezi özelliği kızarıklık, bir allık gibi. Aslında, erken hastalığında, bir belirti merkezi yüz alanlarda allık bir artış eğilimi vardır. Bununla birlikte, durumu daha kronik hale kızarıklık kalma eğilimindedir. Döküntü bir başka özelliği küçük kan damarlarının bir damar deseni oluşturan olan çeşitli olabilir telanjiektazi, denir. Yetişkin sivilce denir) olarak var olan akne gibi (koşul kullanılan kırmızı göz diken diken olabilir ve ancak onlar whiteheads ve sivilce ve siyah nokta, onlar gerçekten gibi püstüller oluşabilir. Dilate kan damarları çok burnuna, erkekler özellikle, hangi için bir gibi genişletilmiş bir kırmızı burun verebilir belirgin olabilir WC Alanlar iyi bilinirdi. Bu durum Rinofima denir. Ayrıca çene veya alın da diğer teknik isimleri uygulanır oluşabilir

Orada yaklaşık teoriler bir dizi neden bazı insanlar geliştirmek rosacea vardır. Hidrojen nefes testi çok sık ince bağırsakta bakteriyel büyüme için bu durumu olumlu. Kesinlikle orada bazı ailelerin diğerlerine göre daha fazla da geliştirmek eğilimi kalıtsal bileşenleri gibi görünüyor. Birkaç rosacea için kendilerini neden değil, ancak hangi durum neden olan parlama tetikleyiciler vardır. Bunlardan biri kesinlikle alkol; rinofima bir adam içmemeye counseled olacaktır. Bir başka tetikleyici olduğunu baharatlı gıdalar; acı kırmızı biber tetikleyiciler mümkün gibi olan biber biber, siyah dikizci ve salsa. Sıcak içecekler, sirke, soya sosu, süt ürünleri ve bazı meyve ve sebze dahil tetikler hangi hareket edebilir Diğer gıdalar. Ne zaman birisi rosacea varsa, bu önemli olabilir ve sonra her şey son yirmi yenen bir listesini dört saat yapmak için liste gelecek fişekleri yapılmış karşılaştırın parlama. Diğer fişekleri de soğuk bir sıcak ev girdiği gibi yüzünde sıcaklık değişiklikleri neden olabilir. Deri ürünleri bir parlama neden olabilir alkol veya kuvvetli sabunlar içerir. Bu dikkate alınması gereken bir diğer tetikleyici stres, stresli durumlar için uzun süreli maruz kalma bir parlama neden olabilir ve tedavi bu stresi azaltmak içerir. En önemlisi, rosacea hasta güneş aşırı ultraviyole radyasyon kaçınmak gerekir. Dışındayken bir güneş koruyucu SPF 35 ile en az takılmalıdır.

Orada rosacea ve revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi için çeşitli tedaviler vardır. Bir sigara kullanan alkol ile yüz dayalı deri ürünler ve çok hafif bir sabun ürünleri temiz önleyici olduğunu. O zaman çok güzel iş topikal ajanları vardır. Biri günlük ve hem antibakteriyel ve anti-enflamatuar etkileri uygulanır metronidazol jel olan. Azelaik asit krem iki kez iyi bir sonuç ile günlük uygulanabilir. Genelde güçlü kortikosteroid kremler yüzü yan etkileri nedeniyle kaçınılmalıdır. Ilaçlar sözlü olarak da verilebilir. Görüne bir cilt enfeksiyonu için antibiyotik tedavi edici dozlarda olacaktır. Hangi şimdi, bir yarım doksisiklin antibiyotik Oracea denilen gücü doz bir başka ilginç ürün. It olarak hareket etmez düşük gücü nedeniyle bir değil tamamen anti-inflamatuar faydası vardır antibiyotik.

Bazı iyi sonuç vasküler lazer ve geniş tabanlı ışık tedavisi (BBL) ile görülme edilmektedir. Vasküler lazer ile, her dilate kan damarlarının hangi damar içinde kan hemoglobin hedefleri bu lazer ile çözülmüş olacaktır. Sonuç mükemmel. Sonra BBL ve çok küçük, çok küçük kan damarları tek tek tespit için kızarıklık tedavisi için kullanılabilir. Bu bir kaç seans ve takip bakım iki veya üç kez bir yıl sürebilir. Genellikle diğer topikal ve oral tedavi ışık tedavisi oturumlar arasında en iyi sonuç için devam olabilir

Alt satırda sizin rosacea ve revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi
koşulu ile sefil olmak zorunda kalmamasıdır. Fikrinizi yüzünü dikkat çekmek için makyaj. Hangi buna parlama ve kötüleşmeye neden topikal cilt ürünleri kaçının. Alkol ve buna neden gıdalar önlemek parlama ve güneşin dışında kalmak ya doğrudan ya da güçlü güneş blokerleri kullanarak. , Reçete tedaviler hakkında doktorunuza danışın ve onay ışık tedavisi tedavi seçenekleri içine.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: