Teletıp nedir

Önce gelişmiş teknoloji Advent, sağlık seyahat eden bakım ve kayıtların gizliliğini devamlılığını sağlamak endişe vardı bu hastalar için zorluklar oluşturuyordu. Her ne kadar gelişmemiş Teletıp ve revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi
birkaç on yıllardır var olan, güvenlik teknolojisindeki son gelişmeler artık tıbbi turistlerin herhangi bir kişisel bilgi uzlaşma gerek kalmadan yüksek kaliteli bakım almalarını sağlamak.

Çok Teletıp olarak geliştirilmiş güvenlik geliştirme ve şifreleme anahtarlarının kullanımı zaman internet üzerinden bilgi alışverişi bağlanabilir. Bu SSL anahtarları genellikle orada kadar 256 bireysel değişkenlere her permütasyon olabilir anlamına gelir 128 bit ya da 256 bit şifreleme yöntemi vardır. Bu sadece, şöyle dursun aslında ‘kod çatlamak çalışın mümkün permütasyon sayısını yazdırmak için binlerce yıllık bir süper bilgisayar yüzlerce alacaktı. Sadece eşleşen anahtar şifreleme kilidini açabilir. Secure Digital adli görüntüleme durumda, bu eşleştirme anahtar güvenlik şirketi tarafından uzun bir şifre şeklinde ve benzersiz bir e-posta adresi verilir. Sadece kalifiye bir profesyonel, böyle bir hemşire uygulayıcısı, sonra görüntüleyebilir ve dosyaları açmak.

Bu düzey güvenlik kesinlikle değiş tokuş ediliyor bilgi türünü korumak için gereklidir. Güvenli dijital görüntüleme adli teletıbbın ve revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi teknolojik güvenlik özellikle önemli bir gelişme olmuştur. Çoğu adli görüntü dosyaları genellikle suçları ile ilişkili, güvenlik prosedürleri onları korumak için teletıbbın diğer alanlarına yayıldı, tamamen hasta gizlilik koruma düzeyini artırma geliştirdi.

Teletıp inanılmaz değerli bir kaynak ne iletişim kurabilir ve karmaşık ve hemen doğaya kaynaklanmaktadır. Tüm açıkça inanılmaz faydalı bir uzaktan video kamera, ya da bir bilgisayar veya video on over karmaşık tanı çizelgeleri inceleyen resimleri verici bir hastanın içine bir göz uzmanı bir video konferans içinde 5.000 mil uzakta, ya da sahip olan bir hastanın tıbbi kayıtları tartışabilecektir, ediliyor hem hastalar ve doktorlar için. Aynı bilgileri gizli tutmak için atılacak Ancak, güvenlik tedbirleri vardır. Her hasta gizlilik ve bilgi sadece nitelikli sağlık uzmanları kendi kişisel tıbbi kayıtları görüntülemek edebiliyoruz hakkına sahiptir.

Neyse ki, teknoloji bu gelişmeler katı kontrollü veri ve erişilebilirlik arasında mutlu bir orta sağladı. Aynı anda karşılıklı olarak bilgi güvenliğini sağlamak için zorlu prosedürler tanıtarak güç ve internet esneklik harnessing olarak, tele-tıp tıbbi turistler için bir fırsat küresel sağlık bakım dizi deneyimi için yaratmıştır. Tıp uzmanları özellikle teletıbbın kullanım kolaylığı konusunda hevesli vardır. Sırasında güvenlik protokolleri uzmanları nitelikli izin teletıbbın yakınlık bakılmaksızın coğrafi konumu ile hastalarını sağlamak için tıbbi kolaylaştırıcılar bağlanır kusursuz ve kaliteli bakım bilgilendirdi. Teletıp ve revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi olarak sofistike ve popülerlik, tıbbi turist parası hem de ileri ederken bakım onlar kendi düzenli doktor ofisinde kullanılan yüksek kaliteli istinat neredeyse dünyanın her yerinden seyahat edememek.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: