Molluscum Contagiosum

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum deri ve müköz membran hangi çiçeği virüsünün bir üyesi (Poxviridae) ailesidir revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum virüs kaynaklanan benign bir enfeksiyondur. revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum virüs Enfeksiyonlar dünyada, ancak meydana sıklığı oldukça sıcak iklimlerde olduğu bölgelerde daha yüksek oranları ile değişir.

Iletim Molluscum ile enfekte lezyonlar, kirli fomites veya cinsel temas ile temas sırasında gerçekleşir. Genital bölgede revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum sık cinsel aktivite yoluyla yayılmasını önlemek için tedavi edilir. Tırmalama yoluyla Autoinoculation de şüpheleniliyor. Çocuklar en çok etkilenir. Salgınlar çocuk yüzme havuzları katılıyor arasında meydana gelmiştir.

Mollusca olan çoğu insan genelde küçük papüller olarak yaklaşık 3-6 mm ve daha nadiren çapı 1 cm Ayrıntı başlayan çoklu lezyonlar, var. Tam olarak gelişmediği papüller genellikle, lor-çekirdek gibi bir merkezi umbilication veya beyaz içeren depresyon, balmumu vardır. En lezyonlar skarlasma olmadan çözmek, ancak rahatsızlık veya kaşıntıya neden olabilir.

Eğer tedavi edilmiş ve yayılmasını başkalarına veya vücudun diğer bölümlerine bunları önlemek revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum için Ana tedavi darbe ve bakımı içerir. Eğer çarpmak tedavi edilmiş, bu alan temiz ve korumalı tutmak önemlidir. Özel talimatlar için doktorunuza danışın.

Aşağıdaki listeleri takip revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum yayılmasını önlemek için. Çizmemeye çalışın. Herhangi bir çarpma üzerinde bant parçası veya bir bandaj koyun. , Yüzme havuzları, hamam ve ortak iletişim spor kaçının. Paylaşmaz havlu ya da Keseler musunuz. Eğer darbelere karşı karşıya olduğunuzu, tıraş kaçının. Eğer darbelere genital alan üzerinde, cinsel aktivite kaçının.

Bağışıklık sistemi zayıf olan hastalar (örneğin, kazanılmış bağışıklık yetmezliği sendromu) özellikle enfeksiyon Molluscum eğilimli olan hastalarda lezyonlar ve temizleme güçlüğü arttı. Eğer revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum ve engelli bir bağışıklık sistemi var, tedavi genellikle yayılması ve çarpma şiddeti engellemek için bildirilecektir.

Ama revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum çarpmak genellikle kendiliğinden ve genellikle tedaviye dirençli olduğunu çözmezse. Olan manuel ekstrüzyon ana tedavi seçenekleri kriyoterapi, küretaj, sözlü tıp veya topikal ilaçlar. Yaygın, zor-durumlarda tedavi etmek için tedavi lazer tedavisi ve trikloroasetik asit içerir.

Değişken bir kuluçka dönemi (2-6 ay) sonra lezyonlar genellikle birkaç ay sürer ve kendiliğinden gidermek veya inflamatuvar yanıtın bir sonucu olarak (örneğin, tırmalamak) veya sekonder bakteriyel enfeksiyon travma sonrasında. revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve Molluscum Contagiosum kendi kendini immunocompetent bireylerde sınırlı.

Molluscum çocukların birçok anne-baba lezyonlar, lezyonların sebat, lezyonların yayılmasını ve diğer insanların görüşleri nedeniyle görünümünü ilgili kaygılar nedeniyle tedavi isteyebilir. Tedavinin amacı durumun süresini kısaltmak için, (örneğin, kaşıntı) rahatsızlığı gidermek için,, ve yayılmasını sınırlamak için ikincil bakteriyel enfeksiyonu önlemek için.

Bu dokunulmazlık sürdürebilmek için zorlaştırabilir mutasyon Virüsler sergi hızlı oranları. Bir kez o hücre seçici virüs inhibe zordur konak hücre zarar vermeden bulaşmıştır. Sonuç olarak, mümkün Molluscum tedaviler araştırma bitkiler üzerinde viral hastalıkların yayılmasını bağışıklık gücü ve inhibe geri güçlü müttefikleri olarak odaklanmıştır.

Gibi antiviral özellikleri AntiMolluscum-Rx, Molluscum için bu tedavi bu aktif maddeler Ulusal Bilimler Akademisi ve küresel ölçekte sağlık uzmanları den önem aldık göstermiştir yeteneği ve cilt tüm katmanları için iyice nüfuz Molluscum enfeksiyonları ortadan kaldırmak var.

AntiMolluscum bir eylem modu-Rx Molluscum bir tedavi olarak özellikle, onun yetenek çok küçük miktarlarda ekstra hücresel Molluscum virüsü yok etmek için göz önüne alınması değil sadece, aynı zamanda onun yetenek-to-virüs hücre proliferasyon hücre durdurmak için ilginç . Bu sadece giderir mevcut enfeksiyonu değil, aynı zamanda autoinoculation önlemeye yardımcı olur.

Sonuç olarak, AntiMolluscum-Rx özellikle, yeteneği çok düşük konsantrasyonlarda ekstra hücresel Molluscum virüs inaktif için göz önüne alınması değil sadece, aynı zamanda tolerabilite doku çevresindeki, bu ürünün çok bugünün pharmacopia önemli kılan sağlıklı değeri ölçülemez.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: