Kilolu olmak

Zor bu kadar çok çocuk gerçekten revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kilolu olmak böyle genç yaşta bedenlerini overburdening vardır olarak izlemek için canlı dünyada. Bu çocuklar sadece, atlama, çalıştırılamıyor ve diğer çocuklarla oynamak, çünkü vücutlarının sadece onları bunun için izin vermez. Bu çocuklar için diyet neredeyse bir zorunluluk en iyi çabaları kendini onları izolasyon saygısı sorunları genellikle şişmanlık eşlik rağmen.

Eğer iyi için normal ağırlığı dışında bir çocuğunuz varsa onun size kim bir çaba harcaması gerekir amacıyla bu kadar normale yakın bir hayat yaşamak için onların, revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kilo döken sigortalamak için gerekli önlemleri almaktadır yaş mümkün. Bununla birlikte aynı zamanda çocuğunuzun sağlığını korumak olacak eylem mümkün olan en iyi kursu hakkında çocuğunuzun doktoru ile istişare yapmanız gereken ilk şey.

Eğer çabaları risk altında çocuğunuzun sağlığı duymaktdadır bu pound dökülme Çocuğunuzu yardımcı yapmayız tamamen açıkça Ancak koyun. Biz çocuklar sokakta oyun izin vermeyin, onlara bıçak ile çalıştırın, neden yeryüzünde onlara Twinkie tarafından intihar izin vereceğini değil mi? Eğer aşırı revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kilolu bir çocuğunuz varsa, aşağıdaki ipuçlarını ve diyet bunları size yardımcı olacaktır.

Öncelikle, yapmayın yiyecek bir ceza veya ödül. Gıda çocuklarınızla sorunun bir parçası olduğunu ve onlara karşı kullanmak gerekmez. Bunun yerine sağlıklı alternatifler tanıtmaktır. Evde ve önemsiz tutmayın onları okulda öğle satın izin vermeyin. Böylece ne yemek olduğunu biliyorum okul için onların öğle yemeği Paketi. Eğer onlara eve it at olamaz ve bunların abur cubur ne zaman onlar evden ellerini can’t get sigorta için çalışabilir abur cubur vermeyin.

Aileleriniz planı yemek yerine abur cubur içine sağlıklı aperatifler birleştirme. Taze meyve, sebze, fındık kadar kesilmiş ve dondurulmuş yoğurt sağlıklı aperatifler çocuklarınız için iyi. Şüpheniz olduğunda gıda piramidi ama danışın sürecinde izlemek kalori. Bu süre en iyi sonuç için ıvır zıvır yiyecek ve tatlılar ortadan kaldırarak çocuklarınız dengeli bir diyet yemek istiyorum.

Suları ve pop Kes. Bu büyük bir çile senin evde olabilir ama en büyük hediye çocuğunuzun sunabileceği su için derin bir takdir ve saygılı olduğunu. Su onların karınlarını hissediyorum tam yapmak için çalışır ve onları onların rutinleri haline getirilmesi gerektiğini ekledi faaliyetler için sulu tutar.

Onları dans almak mı, ya da sadece bir spor, almak yukarıya çıkmak ve yarda etrafında koşmak. Yapabileceğiniz en kötü şey, kendi çocuk komada televizyon, bilgisayar veya video oyunu zombi haline sağlamaktır. Onları alın ve onları etkin olsun. Bu iki şekilde yardımcı olur. Öncelikle, onlar eğer bunlar dışında oynayan ve iyi bir vakit yemek değildir. Gibi hangi çocuklar için diyet sürecinde büyük ikramiye bir oyun İkincisi, kalori yakma vardır.

Çocuğunuzun size sadece yol çok derin fark başlaması gerektiğini Kalkış Ağırlığı başlar o onun ya da kendisi de başkalarıyla kendi etkileşimlerine taşır. Çocuğunuzun ve yenilenen kendini restore yaşayacaksınız-revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kilo ve okul duraklarında alay dökülmek olarak güven.

Ne kadar uzakta revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi ve kilo almak orada özellikle ağırlık sorunları ve yapı kendini 7-19 yaş arası çocuklar içinde saygı ile başa çıkmak için tasarlanmıştır kampları olan çocuğunuza yardımcı olmak için Eğer tamamen kaybedilmesine de vardır. Bunlardan biri kamp olmak sadece aradığınız cevabı olabilir. Düşünün başka bir şey örnek önderlik edecek. Eğer etkin Eğer, ve abur cubur yemiyorum eğer duygusal overeating çocuğunuzun meşgul değil sizin bu davranışları öğrenme olmayacak ya da sahip sizin tarafınızdan güçlendirilmiştir.

Reklamlar

Yorum Yapın

Required fields are marked *

*
*

%d blogcu bunu beğendi: